Smash Hit!

Smash Hit! 1.0.1

Rozbijaj szyby w tym znakomitym symulatorze

Bywają dni, kiedy zwyczajnie masz ochotę coś rozwalić. Niestety, rozbijanie prawdziwych przedmiotów jest zarówno drogie, jak i niebezpieczne. Z pomocą przychodzi Smash Hit!, stylowa symulacja fizyczna, w której Twoim zadaniem będzie rozbicie jak największej ilości szkła. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Fantastyczna sceneria nie z tego świata
  • Świetna fizyka gry
  • Nastrojowa elektroniczna muzyka
  • Znakomite efekty dźwiękowe
  • Proste sterowanie
  • Uzależniająca rozgrywka

Wady

  • Rozpoczynanie gry na nowo jest denerwujące

Doskonały
9

Bywają dni, kiedy zwyczajnie masz ochotę coś rozwalić. Niestety, rozbijanie prawdziwych przedmiotów jest zarówno drogie, jak i niebezpieczne. Z pomocą przychodzi Smash Hit!, stylowa symulacja fizyczna, w której Twoim zadaniem będzie rozbicie jak największej ilości szkła. 

Tłuczenie szkła

Cel Smash Hit! jest przyjemnie prosty: poruszasz się naprzód, rozbijając przy tym blokujące Twoją drogę tafle szkła za pomocą metalowych kul. Niestety posiadasz ograniczoną liczbę amunicji, jednak możesz ją zgromadzić w trakcie gry rozbijając niebieskie szklane pryzmy, rozmieszczone w korytarzach surrealistycznego, kosmicznego świata.

W trakcie gry, oprócz gromadzenia amunicji, zbierasz również power-upy i po stłuczeniu wystarczającej ilości szkła odblokowujesz specjalne opcje.

Koniec amunicji oznacza koniec rozgrywki – wówczas zapisywany jest dystans, jaki udało Ci się osiagnąć. Następnie zaczynasz grę od początku i musisz się postarać, aby pobić swój poprzedni dystans. Jeśli jednak dokonasz ulepszenia do wersji premium (wewnątrz aplikacji), będziesz mieć możliwość korzystania z checkpointów, dzięki czemu nie trzeba będzie zaczynać od początku za każdym razem.

Smash Hit! to mocno uzależniająca gra o odpowiednim poziomie trudności. Na pewno dostarczy Ci wiele wyzwań i rozrywki, a przy tym nie doprowadzi do frustracji nadmiernymi utrudnieniami. 

Jak uderzać

Sterowanie w Smash Hit! nie mogłoby być prostsze. Automatycznie lecisz naprzód i dotykasz szklanych obiektów, w które chciałbyś trafić kulą. W grze obecne są również elementy gry logicznej: musisz znaleźć sposób, jak otworzyć drzwi oraz jak pokonywać liczne przeszkody bez tracenia zbyt wielu kul. 

Przełamanie formy

Smash Hit! Jest niesamowicie realistczną grą z nieziemską grafiką 3D,  która sprawi, że poczujesz się, jakby ktoś Cie przetransportował prosto do filmu science-fiction. Animacja i fizyka są naprawdę powalające, czego właściwie można się było spodziewać po Mediocre Games, którzy specjalizują się w znakomitych symulacjach fizycznych i są twórcami takich tytułów, jak Sprinkle czy Granny Smith. Ruch i trajektoria lotu kul są bardzo realistyczne, a dźwięki tłuczonego szkła tak żywe, że masz ochotę rozejrzeć się dookoła, aby sprawdzić, czy ktoś właśnie nie rozbił cegłą Twojego okna!

Smash Hit! towarzyszy mroczny, elektroniczny ambient, który znakomicie wzmacnia tajemniczą i nastrojową atmosferę świata gry.   

Twórcy z Mediocre zaopatrzyli Smash Hit! w trzy różne ustawienia grafiki, dzięki czemu możesz wybrać niską, średnią lub wysoką jakość. Gra wygląda oszałamiająco na wysokiej jakości iPad’ach najnowszej generacji, ale możesz z niej również korzystać na iPhone 4 bez żadnego wpływu na znakomitą rozgrywkę. 

Hit czy pudło?

Smash Hit! oferuje niezwykłą rozrywkę w znakomitym otoczeniu rodem z filmu science-fiction. Gra prezentuje się szczególnie dobrze na tabletach Apple’a. 

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Iphone

Więcej
Smash Hit!

Download

Smash Hit! 1.0.1

Opinie użytkowników o Smash Hit!